h t t p : / / c d . u q . p l
              C D - B u r n e r   X P    P r o   1 . 1 . 1  :     

     W przypadku tworzenia płyty Audio za pomocą CD-Burner XP, musimy posiadać na dysku pliki audio w formacie WAVE. (roz. WAV) Następnie uruchamiamy program i klikamy na ikonkę pustego projektu (New...). Następnie wybieramy jaki rodzaj płyty zamierzamy nagrać i klikamy na 'Continue' :

     Potem musimy otworzyć okno z przeglądarką plików (klikamy na drugą ikonkę) o nazwie 'New File Browser'. Następnie w celu podpowiedniego ulożenia okien wybieramy z menu Window polecenie 'Tile Vertically'. Pozwoli to na łatwe przeciąganie plików do nowego projektu płyty. Powinno to wyglądać mniej więcej tak :

      Następnie korzystając z przeglądarki plików, umieszczamy w projekcie kolejne ścieżki. Pamiętajmy, że musimy się trzymać limitu pojemność krążka! Następnie pozostaje nam już włożenie czystej płyty do nagrywarki i następnie kliknięcie na ikonę 'Write Disc ...'.

      W kolejnym oknie odznaczamy opcję 'Cache Image Before Burning', dzięki czemu skrócimy czas oczekiwania na rozpoczęcie wypalenia krążka.

Następnie klikamy na 'Write Disc ...' i program rozpocznie wypalanie płyty CD.

      
 
copyright  by brokenweb  1999 - 2003   /   all rights  reserved  /  copy  and  reproduction   prohibited  by  international law